SLABÝ VÝKON VOTROKŮ I V EDENU

Doufal jsem ke změnu k lepšímu. Marně. Po mátožném nogometu doma proti Dukle pokračovali Votroci v antifotbale i proti vendelínům z Edenu. Soupeř přitom kráčí ligou od zabíjačky k zabíjačce, a bodovat se mu podaří samozřejmě až s námi. A to jsme celou půlku zápasu měli výhodu muže v poli navíc, ale občas jsem si musel hráče na place přepočítat, protože průběh hry žádnou naši výhodou nenaznačoval. 

Zcela úmyslně jsem šel na velkou tribunu. Nepomohl jsem tak dobrému kotli (super ty balónky a jejich propichování :lol: ), ale věnoval jsem se “odbornému” sledování naší hry. Potvrdilo se mi to, co bylo patrné i doma s Duklou – hráči bez míče se nenabízí, absence Klapíňa a Fíši se projevují bezradností při rozehrávce, hře chybí myšlenka stejně jako dálkové běžkyni prsa… Výkon zklamal i kapelníka Kotala a z jeho hlasu je cítit smutek.

V 5 jarních zápasech jsme vstřelili 2 góly, ovšem jen jeden ze hry!  Jeden jediný gól za 450 minut 8-O ! Nemá cenu žehrat na koncovku, protože my se k zakončení ani téměř nedostáváme, kromě Příbrami soupeřovi brankáři mají při mači s námi pohodu a lehárko. Góly jsem čekal od Mrázka, ale Tomáš prakticky v 5 zápasech nebyl v žádné šanci. Osobně se mi nezdá jeho zařazení na lajnu, raději bych ho viděl na hrotu (a vím že nejen já) . Zklamáním je pro mne zatím Edunov, za pár minut co stihnul odehrát má 3 žluté karty, z toho 2 v Liberci, a jinak nic, žádné chytré příhry, žádná povedená střela….sliboval jsem si on něho mnohem, mnohem víc. Potěšil mne výkon mladého Holeše, který se snad jediný nebál zkusit hru 1 na 1. Chyb se nevyvaroval, ale snažil se a měl pár pěkných útočných akcí.

Je tu v diskuzi poděkování pro našeho fanouška, který se zastal bohemačky, kterou prý 4 naši chtěli obrat o šálu. Pokud je to pravda, moc tomu neznámému děkuju. Hrdinům, co jdou  na babu  :evil: .

Čeká nás silná Bolka, naštěstí v obvyklém času nedělního podvečera. Nezbývá než doufat, že kvalitní soupeř, nezakopaný na vlastní půlce, probudí dřímající Votroky k pořádnému výkonu, který potěší černobílá srdce.

NIC NEŽ HRADEC.