Setkání s ředitelem klubu p. Juklem

Kvůli konfliktům se Security v zápase se Slavií jsme se domluvili s panem Juklem na schůzce, na které by se mělo vše probrat a vyřešit. Schůzka proběhla dnes od 15 hodin. Za klub byl přítomen p. Jukl a p. Šedivý. Za Fanclub Votroci 2000 a kotel přišli Koty, Kuksman ml. Benzen, Blackandwhitee a Kuksman st.  

Nejdříve jsme řešili to, co se stalo v Jablonci. Klub nám samozřejmě věří a stojí za námi. Celý zákrok nechá prošetřit policejní inspekcí. Poté se řešili benzínky, které před námi zhasínaly jako svíčky, což byla opět práce policie.

Druhé téma je to hlavní. Pyrotechnika v kotli a neadekvátní zásahy Security. Tomu už bude naštěstí konec. Po dohodě jsme dospěli k tomu, že Security už nebude lézt do kotle, při děkovačce nebude stát mezi fanoušky a hráči. Od jara by měli mít členové Security čísla na vestách.
Teď to důležité pro fanoušky!!! Můžeme používat pyrotechniku, ALE nesmíme používat dýmovnice a dělobuchy. Prakticky jsem to pochopil tak, že si v kotli budeme moct dělat, co chceme. Když budeme mít pyrotechniku, nesmí opustit kotel, nesmí letět na hřiště (ani za plot)! Jakákoliv pokuta za pyrotechniku přijde na klub, tak si ji budeme hradit sami.

Poslední věc, aby tento systém mohl fungovat. Kotel dostane novou image a bude snímán kamerou, kdyby náhodou někdo neuposlechl pokynů a použil dýmovnice či dělobuchy, ale to uvidíte až na jaře (Koty už má plány).

Důležité pro choreomany: do choreobuňky nám klub zavede elektriku a udělá nám i lepší systém na vytahování choreografií. Dokonce jsem se domluvil s panem Šedivým na fotografování choreografií na domácích zápasech, které bude fotit asi už známý Tomáš Brixí.