S BANÍKEM SLABOTA, BODÍK A OSTUDA…

Na výkon z Olomouce se proti Baníku nepodařilo navázat. Takže po třech domácích zápasech a pěti odehraných kolech se krčíme téměř na dně ligové tabulky. Sice s jedinou prohrou, ale bez výhry.  Protože vyhrálo již i Slovácko, začíná nám hořet koudel. A to je před Spartou třeba i dobře, protože hrát na Letné se staženým zadkem nemá cenu. A my nemáme co ztratit, můžeme jen a jen získat. 
 
První půlka dost slaboučká, ve druhé přišlo zlepšení a poprvé v sezóně jsme vedli. Tomáš Holeš se trefil parádně a myslím, že mu všichni za jeho dobré výkony k té brance gratulujeme, zasloužil si ji. Ovšem my si nezasloužíme, aby náš team první vedení v letošním ligovém ročníku, doma a se slabým Baníkem, ztratil už po 5 minutách. Opět jsme se nevyvarovali chyby a opět ji náš soupeř nemilosrdně potrestal. Osobně považuji náš včerejší výkon za nejslabší Plíškův domácí zápas. Proti Jablonci a Jihlavě jsme dokázali zapnout na velké otáčky a soupeře mačkat jak citrón. Včera to byla spíš taktická bitva, z hráčů se nepodařilo dostat jejich maximum. I takové zápasy jsou, ale po sérii 10 ligových zápasů v řadě bez výhry už mi není dobře na duši, a nejsem myslím sám.
 
Rozhodčí tentokrát normálně chybující, naše bodová ztráta nemá s jejich výkonem co dělat. Za ostudu považuji skutečnost, že prý někdo rozbil autobus, kterým Bahník přijel. To určitě nepotrestalo rozhodčí, kteří se na loňských tyjátrech podíleli hlavní měrou, a ani ty, kteří za špinavé nitky zatahali.
 
Kotel dřel, měli jsme tentokrát výborného soupeře v sektoru hostí.
 
Hurá na Letnou, bez bázně. Porazit lze zatím každého, ovšem taky se dá s každým prohrát.
 
NIC NEŽ HRADEC.