PŘIŠEL MI DOPIS OD “CESTY DO ZÁHUBY”

Nečekán a nezván, dorazil mi email od Wondryse. Jak už to od této party bývá zvykem, je urážlivý, ješitný. Nejsem si ani jistý, že je adresován správně, protože “vůdče” mne zatím nikdo nikdy netituloval a možná se Wondrys zmýlil v adresátovi. Těžko mě lze podezírat, že bych se bál vystupovat se svými názory veřejně, bez podpory “ubohého kotle Ultras FC HK”. Takže omyl je možný. Dopis a mou odpověď si můžete přečíst níže.  Takže čtěte, vy “křiklouni a opilci”…. ;-)  

Zdravím ,,vůdče” ,
chtěl bych se zeptat jestli si o sobě myslíte, že máte vždy pravdu, přehled a správné informace ?
Vaše příspěvky v různých diskuzích působí dost sebejistě a někdy až autoritativně bez jakékoliv vůle akceptovat názory jiných
a také mám pocit, že se stále snažíte trapně dávat najevo, že za vámi stojí obrovská skupina lidí stejného názoru.
Takže bych rád vědět, jestli máte odvahu a důvtip i bez podpory vašeho ubohého kotle ultras FCHK.
Myslím, že ne a dál se budete raději schovávat za siláckým nickem – gunny :-)))
Také bych rád zdůraznil, že za naší iniciativou nestojí nikdo z OC futurum, OC eurocentrum nebo podobných subjektů, ale jen čím dál početnější skupina obyčejných lidí, kterým vadí tento projekt, plný lží a korupce za účelem obohacení se několika soukr. subjektů.
Nevadí vám, že smlouvu s ECE podepisovali ti samí lidé jako smlouvy s firmou ABD ohledně zimního stadionu ? Kde je teď HC HK ?
Já se za svůj názor a přesvědčení nestydím a rozhodně se nedám zastrašit několika opilci a křiklouny,kteří chtějí pochodovat ke mě před barák a něco mi vysvětlovat.
Můžu jen konstatovat, že mi vás je líto, sežrali jste to těm Soukupům i s navijákem, protože vás přesvědčili,že bez obchoďáku to nejde.

S pozdravem
Michal Vondráček   wondrys@senam. cz

odpověď Gunnyho :

Ne, nemyslím si, že mám vždy pravdu, pochybuji o svých názorech často.  Názory jiných lidí mne zajímají, jsem člověk, hledající průsečíky a dohody. Mé názory na stavbu-nestavbu stadionu jsou nyní jasné, ale prošly si vývojem a hledáním. Nebyl jsem nijak nadšený po oznámení vítězného projektu na “nový stadion” a hledal jsem k němu cestu. Našel jsem ji. V této chvíli vítám spojení stadionu s obchodním centrem podle projektu ECE a doufám, že projekt dojde naplnění. Ale tento názor není  jediným názorem mezi hradeckými fanoušky a znám  příznivce Votroků, kteří mají názor opačný. Jednoznačně takový názor respektuji a uznávám. Pokud jednou vůbec nový stadion v HK bude, přivítám ho s “centrem” i bez, ale za sebe říkám POSTAVME TO S OBCHODNÍM CENTREM. Vybudujme v Hradci něco nového, v rámci ČR unikátního a nebojme se té výzvy. Diskuze se nebojím, vedu ji ostatně již cca 2 roky s každým, kdo diskutovat chce. A nepotřebuji podporu podle vás “ubohého kotle Ultras FC HK”, ostatně, nejsem jeho klasickým členem.

O tom, jak se vede diskuze, otevřená, demokratická a podnětná, je ale patrně zbytečné diskutovat se zástupcem skupiny, která na sebe nemá prakticky žádné kontakty, pořádá utajené diskuze v Muzeu a najímá si do svých služeb někoho, jako je Vojtíšek. Demagog nejhrubšího zrna, který neváhá vypouštět do světa takové bludy, jako je souvislost mezi nárůstem rakoviny u dětí a stavbou centra ECE. Ovšem na dostavbě Futura či projektu centra “U koruny” (kde se mimochodem budou valit ty “desetitisíce aut”  hustě obydleným centrem) tento odborník neshledává špatného patrně nic. Pokud by vaší skupině se 2-3 členy ? šlo opravdu o kvalitu života v Hradci, nesoustředili byste všechnu svou negativní energii proti jednomu jedinému projektu. Jenže vám nejde o naše město a jeho obyvatele. O co vám jde, sám nechápu a skutečnost, že jste považováni za placenou skupinu sabotérů, je jen a jen výsledkem vaší “práce”.

Kdo podepsal smlouvu nevím, ale současné vedení města, jmenovitě primátor MUDr.Fink a náměstek PeaDr.Vedlich, mají v této chvíli mou plnou občanskou důvěru. Věřím, že pracují pro naše město poctivě a dokáží se svými spolupracovníky zajistit korektní a transparentní výstavbu.

Tolik za mne. Vzhledem k urážkám a pohrdavým slovům k hradeckým fans, více se vám věnovat nebudu, diskutujte ve svém volném čase s onkologem-amatérem Vojtíškem.

František Řehounek, mezi příznivci fotbalu známý jako gunny