Mládí vpřed – nováček Holeš to natřel všem

Dobře si prohlédněte fotografii – dle názoru fanoušků tento talent svým výkonem proti klokanům překonal všechny své o poznání ostřílenější spoluhráče. Jmenuje se Tomáš Holeš a ačkoliv ještě věkem patří do dorostenecké kategorie, je docela možné, že ho budeme na hřištích vídat často.

Tomáš Holeš

Tomáš Holeš

S hodnocením 1,97 se jako jediný vešel pod průměr 2,0 a o tři setiny “porazil” i Milana Fukala, který válel právě za klokany v době, kdy se Tomáš Holeš mohl učit vyslovovat jeho jméno. Třetí místo tentokrát obsadil brankář Jiří Lindr s průměrem (2,1).

Celkově si další hráči vedli podle toho, do jaké míry jsou spjati s ofenzivní činností, nikdo z obránců například nedostal ani jednu pětku, zatímco alespoň jednu vždy dostal každý útočník. “Nejhůře” si v defenzivní činnosti vedl Marek Plašil (2,8), přičemž z hráčů, kteří by dle mínění fanoušků měli tvořit hru směrem dopředu, se pod průměr 3,0 vešel těsně pouze Vojtěch Štěpán (2,9) – Radek Hochmeister (3,07), Jiří Janoušek (3,07), Jaroslav Zelený (3,53), Pavel Dvořák (3,93), Alexey Edunov (3,93) a Tomáš Mrázek (3,23).

Co říci závěrem? Znovu budu doufat v gólové probuzení a v to, že mezi nejlépe hodnocenými hráči nebudou chybět po čase i naši útočníci. Je jasné, že všichni mají své pokyny od trenérů, ale všechny fanoušky jistě potěší více, když hráči proti Boleslavi Montovně nastoupí s větší drzostí a pokusí se občas i o pěknou akci. I když nemusí dopadnout gólem, bude to určitě lepší a hezčí, než pouhá hra na jistotu (V nejhorším případě skončíte na jedno utkání na lavičce)  8-) .