Malšovický NOGOMET

Opravdová slabota. Na hřišti i v hledišti. DUKLA potvrdila svou kvalitu a je pro nás černou můrou, neumíme na ni zahrát. Poslední 3 zápasy (příprava v Opatovicích, podzimní Juliska a včerejší blamáž) = na body 0:9 – to je těžké K.O… Respekt k trenéru Kozlovi, tým připravit umí.                                                                                       Nejprve k fandění. Nepřišli “diváci”. Proč to nechápu. DUKLA hraje útočný fotbal, bylo slušné počasí, Votroci v Příbrami sahali po 3 bodech – fakt nevím, kde lidi zůstali, 3800 kousků je slabota. Kotel byl ospalý. Tauchy dřel, ale odezva mizerná. Samozřejmě se fandí blbě, když na hřišti probíhá to, co bylo, ale stejně se mohlo zabrat. Líto mi bylo party ultras, která přichystala choreo. Proč kujva stojí tolik lidí pod sedačkama a v uličce, když jsou na sedačkách přichystány kartony, které pak nemá kdo zvedat? Je to nefér k těm, kdo makají pro nás všechny. Opět se diskutuje o umístění kotle. Tady nemám názor pevný v kramflekách, nejsem a nikdy jsem přiznávám ani nebyl klasický “kotelník”, jsem “montovačkář”, chodím na ni od prvního zápasu kdy byla k dispozici a budu na ni chodit do posledního, kdy to půjde. Takže za sebe to neberu tak, že o půlce zdrhu z kotle na montovačku, ale přesně obráceně – na první poločas jsem se omluvil a šel pomoct kotli, o poločase jsem se vrátil na svoje. Od hráčů vím, že se jim opravdu líp útočí na branku před montovačkou, ovšem včera jsme byli zamrzlí i tam, protože žádné útoky prostě nebyly…

K výkonu…. Trapas. Slovinci nehrají fotbal, ale “NOGOMET”. Votroci včera byli za Slovince a nogometili. Obě branky po chybách, Lindros sráží na roh míč, který jde 2 metry vedle brány a soupeř jde z rohu do vedení, které vzápětí pojistí na 0:2 megahrubkou pan Pávek. Podobnou hrubici vyrobil před týdnem Koubis, to by jeden blil. Naprosté unikum je fakt, že jsme prakticky nevystřelili v domácím zápase proti nováčkovi ligy na bránu! Rozehrávka tragická, finálka neexistovala. Pohyb bez míče NULA.

Víc se v tom babrat nechci, do středy se vzpamatuju a budu se tešit na klokana. Doufám, že se nechytne zrovna na nás. To ale bude potřeba předvést něco jiného, než nedělní nogomet.