HRADEC – BRNO 2:0

První výhra v ročníku – trenér Plíšek s Votroky poprvé za 3 body – výborný Koubek v brance čaroval.

Trenér Plíšek: Jsem šťastný, že jsem poprvé mohl zažít děkovačku našich fanoušků a týmu po vyhraném ligovém zápasu. K výhře nám pomohl vynikající výkon Koubka a zodpovědný výkon všech hráčů v poli.

Pár fotek

Výborné útočné představení Votroků v prvním poločasu přineslo konečně výhru a 3 veledůležité body do tabulky Gambrinus ligy. Kotel hnal svůj mančaft po celý zápas a větší část druhé půle byla prozpívaná!

Tak konečně to přišlo! Votroci v první půli zápasu spustili ofenzivní smršť, jejímž výsledkem byly dvě krásné branky. Nejprve po perfekní příhře Dvořky, dnes velmi dobře hrajícího, uklidil míč do prázdné brány Dušan Uškovič. Poté dal konečnou podobu výsledku parádní pumelicí Honza Šisler. Ten se stává skutečně lídrem Votroků a svými výkony a důležitými brankami nás vede kupředu.

Hned v úvodu druhé půlky jsme mohli jít na 3:0, leč to nevyšlo a tak tým spíše pracoval na udržení nuly. To se dá pochopit, výhra dnes byla strašně důležitá. Na nule má obrovský podíl Tomáš Koubek, který sice blbě vykopává, ale jinak byl vynikající. Snad Koubek a jeho manažer najdou s Hradcem společnou řeč, protože právě Koubis je jediným mladým hráčem, který zatím stále neprodloužil Votrokům smlouvu. Což by znamenalo, že bychom se s ním nejdéle v zimní pauze nejspíš rozloučili.

Výkon a vítězství jsou nejlepší pozvánkou do Bolky. Místní montovna vyštípala trenéra a tak zatím nevíme, kdo proti nám jejich tým povede. V každém případě se pojede vlakem, holobus vyrazí v případě dostatečného zájmu.

Díky Tyčákovi, který přilákal do fanklubu VOTROCI 2000 další nové členy.