Hochmeister si svou výstavní trefou u fanoušků vysloužil nejlepší známku

Poslední zápas U Nisy jen potvrdil, že na této severské půdě se našim Votrokům prostě nedaří. Od roku 1994 jsme zde nevyhráli a po sobotní prohře 3:1 je jasné, že si na přerušení této smutné bilance ještě nějakou chvíli počkáme.

A jak si podle vás vedli jednotliví hráči? Přinášíme vám výsledky hlasování.

Radek Hochmeister

Radek Hochmeister

Nejlepší známku si vysloužil pravděpodobně právě díky své parádní trefě Radek Hochmeister, se kterou musel z branky vymést všechny pavouky – získal průměr 2,5 a společně s Milanem Fukalem nejnižší počet pětek – celkem čtyři.

V počtu jedniček ale Radka předběhli jiní dva hráči – brankář Tomáš Koubek (8 jedniček) a navrátilec do sestavy Filip Klapka (9 jedniček).

Naopak nejhůře si dle mínění hlasujících fanoušků vedl debutující dorostenec Tomáš Holeš, jenž neubránil libereckého Breznaníka před skórováním (průměr 3,7), zbytečně vyloučený Alexey Edunov (3,6) a Michal Pávek (3,6).

Doufejme, že pro Tomáše to byla alespoň důležitá zkušenost a v budoucnu se dočkáme další naděje v černobílém dresu. Alexey si na svou nápravu počká minimálně čtrnáct dní – pro dvě žluté karty nebude smět nastoupit proti Spartě. Další hráči budou mít možnost ukázat svojí formu a odčinit porážku již tento pátek od 20:15 doma pod lízátky v zápase s vedoucím týmem Gambrinus ligy.

Stav hlasování k pondělí 20.2., 18:00.