BOLESLAV – HRADEC 1:0

Škoda přeškoda. Fantastický kotel Votroků ukázal, jak ‘hraje’ povĕstný dvanáctý hráč. Klobouk dolů! Hradečáků přijelo tak  kolem 350, kotel připomínající spíše voliéru byl nacpaný a další příznivci byli v sousedství kotle a rozeseti po stadionu.

fotky z Bolky

Na rovinu – pěvně jsem věřil v bodový zisk v Boleslavi. Takže jsem teď sám před sebou za blbce, protože okamžik očekávání byl opět nemilosrdně vystřídán okamžikem zklamání. Jak je to pro fanouška Votroků už od letošního února zvykem. V první půli jsme netrefili branku, možná ani nevystřelili, a nejnebezpečnější byl pro domácí montéry lapsus jejich gólmana, který trefil při odkopu dotírajícího Honzu Šislera a málem z toho bylo vyrovnání.

Ostatně ten gól, to byla řádka chyb na naší straně, navlečené jako korálky jeden za druhým. Z vlastního autu pustíme soupeře do akce, které skončí branko, když, podle mého názoru, Fuky spoléhal na Koubase, že to sebere, a ten zase na Fukyho, že míč kopne do autu. Takže se mezi ně nacpal jeden automechanik a bodu jsou v prachu.

Druhá půle byla lepší, i když Koubek několikrát musel čelit bombám vypáleným z našeho čtverce. Bohužel, obrovské šance Šislera, Dvořky a Hochyho zůstaly, tradičně, nevyužity. Přestupní termín je tedy ukončen, kádr je kompletní, před námi pohár na Střížkově a v neděli trápící se, ale kvalitní Liberec.  Porazit podještědské chasníky nebude žádná selanka, ale naši kluci pro to musí udělat maximum. Ale když Brno umí rozprášit Jihlavu…

NIC NEŽ HRADEC!