Bohemians 1905 – FC Hradec Králové 0:0

No, jako správný skalní fanoušek bych měl v reportu na tento “prvoligový zápas” napsat v duchu Marečka, co podává pero “musíme si přiznat, že naše hra není taková, jakou jsme si představovali, ale já to nevidím tak černě, podívejte na krásný bod z Edenu, to je ta vlaštovka…”

Skutečnost je však taková, že fotbalovým umem na jaře  z první ligy “propadáme”.

Bojíme se hrát, nikdo na sebe nevezme odpovědnost, jsme pasivní a to i v případě, že hrajeme proti oslabenému soupeři, který je v totálním svrabu a taky se bojí něco udělat. Bod do tabulky si v neděli nezasloužil nikdo, bylo to podprůměrné utkání, takhle se diváci do ochozů nezvou… Ve finále měla  Bohemka  větší příležitosti ke skórování – a to byla opravdu zoufalá, bezmozek Nešpor nám umožnil hrát celou druhou půlku přesilovku, ale paradoxně to asi víc vyhovovalo Bohemce – stáhla se a čekala, co uděláme a hrozila z brejků a standardek. Hradec toho moc nepředvedl, ze dvou-tří pološancí góla nedáme.

Nevím, jestli ještě máme v klubu angažovaného psychologa, za takového stavu kabiny by měl mraky práce. V neděli přijede Boleslav, s ní byly zejména venku k vidění dobré fotbaly, ofenzivní se spoustou šancí i gólů, musíme věřit, že se nějak vzpamatujeme a budeme mít zase v Hradci radost z fotbálku.

jpa