1. ročník turnaje v malé kopané VOTROK CUP fanoušků FC Hradec Králové.

Oficiální fan-club Votroci 2000 uspořádal v sobotu 21. 7. 2012 fotbalový turnaj v malé kopané pod názvem VOTROK CUP. Zúčastnit se ho mohl každý, kdo fandí nebo jinak podporuje prvoligový klub FC Hradec Králové. Turnaj se uskutečnil v útulném prostředí  na hřišti FC Kuks kam nás pozvali KUKSMANI.  spousta fotek je ZDE

Na turnaj se sjely  týmy fanouškovských skupin z širého okolí našeho kraje(celkem 15 týmů) bez rozdílu věku a pohlaví. Jedna mladá žena (Jája z týmu Hells Gang Faust) dokonce vstřelila gól. Nejmladšímu účastníkovi turnaje bylo 12 let( David Šedivý z týmu Black Storm)  a nejstaršímu 56 .

Všech patnáct týmů bylo rozděleno do třech skupin, z nichž do play-off postupovaly nejlepší dva z každé skupiny a dva nejlepší z třetího místa podle počtu získaných bodů. Každá skupina měla své hřiště a hrací doba byla stanovena na 2 x 8 minut. Nad čistotou sportu dohlížela trojice delegovaných sudích z OFS Trutnov. Ti si během turnaje poradili i se zapeklitýmii situacemi, protože fans přistoupili k jednotlivým zápasů s maximálním zapálením.A tak bylo k vidění několik červených karet i strkanic a jedna lehčí mela. Turnaj doprovázelo proměnlivé počasí, kdy průtrže mračen střídalo parno,a tak jedno mužstvo(KOKOTY) hrálo do půl těla. I přes nepřízeň počasí nikoho ani nenapadlo,že by se mělo končit a hrálo se dál až se dospělo do finále,kdy „chcalo“ taky. Zřejmě i proto se vypilo pouze 8 sudů piva. Rum i dovezená kořalka ale však zmizela všechna. Asi 15 nejtvrdších fanatiků zůstalo až do rána v děravém  vojenském stanu neustále zkrápěném dešti. V příštím roce zřejmě objednáme party stan a kamínka.

Do čtvrtfinálových bojů se propracovaly týmy: Fans Miletín, Black White Pride Hořice, Black Boys Bydžov, Mechováci z Hradce,FC Nový Ples, FC Hanoi Tyčákovice, Hells Gang Faust z Pekla a Kuxmani. Nakonec do finále se probojovaly Black Boys Bydžov a Fans Miletín. Šťastnějším týmem po uplynutí hrací doby byl tým z Bydžova, který své konkurenty porazil 4:2. V boji o třetí místo zvítězili BWP Hořice nad Mechováky z Hradce 3:0.

Vítězové si z turnaje odnesli nejenom pohár,pivo, ale také nové fanouškovské šály, které do turnaje věnoval náš milovaný klub FC Hradec Králové. Celý turnaj zastřešila značka našeho piva Votrok. Proto děkujeme pivovaru do Havlíčkova Brodu a Hradce za zázemí,které nám poskytli.Bez nich by turnaj neměl takovou úroveň.Největší poděkování patří Jardovi Romanovi (Kuxman st.), který připravil fotbalová hřiště a celou sobotu nás hostil a organizoval turnaj s lidmi z Kuksu naprosto nezištně. Kromě těchto lidí také děkujeme kapele Empire za zvuk a celodenní rockotéku. A našemu klubu za podporu,šály a míče,což zařídil Milan Šedivý. Všem na které jsem zapoměl se omlouvám. Váš Koty.

Čtvrtfinále: Mechováci – FC Hanoi 3:3 (PK 2:1), Hells Faust Gang – Black White Pride 1:4, Fans Miletín – Kuksmani 1:0, Black Boys Bydžov – Nový Plesk 3:1

Semifinále: Fans Miletín – Black White Pride 5:2, Mechováci – Black Boys Bydžov 1:2

O 3. místo Black White Pride – Mechováci 3:0

Finále: Fans Miletín – Black Boys Bydžov 2:4

zpracoval a všem za účast děkuje :  John Coty